Akcja "Szkoły Pełne Talentów"

Szanowni Rodzice

Serdecznie zapraszamy Państwa i dzieci do udziału w akcji dedykowanej polskim szkołom - "Szkoły Pełne Talentów", którą organizuje Lidl.

Istotą akcji jest łączenie wspólnych sił w celu wspierania naszej szkoły. Dzięki temu szkoła będzie mogła - za uzbierane Talenciaki (specjalne kupony) - odebrać nagrody w postaci sprzętu sportowego, dydaktycznego oraz elektronicznego (tablice multimedialne, roboty, maty)

Zasady akcji:

1. Za każde wydane 50 zł w Lidlu (w tym 1 warzywo lub owoc) odbierają Państwo kupon - Talenciaka
  2. Zebrane Talenciaki można fizycznie przynieść do szkoły i wrzucić do żółtych pudełek zlokalizowanych koło portierni (parter) oraz na świetlicy szkolnej (1 piętro)
  3. Talenciaki można również skanować i przypisywać szkole online:
  • należy zeskanować kod QR a następnie wyszukać Szkołę Podstawową nr 34  w Dąbrowie Górniczej i przypisać szkole Talenciaka LUB
  • należy wejść na stronę lidl.pl/szkoly, odszukać Szkołę Podstawową nr 34 w Dąbrowie Górniczej i przepisać kod z Talenciaka

Akcja trwa do  13.11.2022 r.

Zachęcamy do udziału :)