Bardzo ważna informacja

Szanowni Państwo,
pojawiła się oficjalna informacja na stronie MEN, która jest zawarta w poniższym linku.
https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach
Zajęcia w Przedszkolu nr 3 w Dąbrowie Górniczej oraz Szkole Podstawowej nr 34 w Dąbrowie Górniczej w Zespole Szkół nr 4 w Dąbrowie Górniczej będą zawieszone na 2 tygodnie.
12 i 13 marca br. będą odbywały się zajęcia opiekuńcze zarówno w przedszkolu jak również w szkole podstawowej. Przedszkole w dniach 12 i 13 marca pracuje zgodnie z dotychczasową organizacją zajęć, natomiast w szkole będą zorganizowane zajęcia opiekuńcze. Nauczyciele w tych dniach pracują zgodnie ze swoim planem lekcji i zabezpieczają opiekę nad dziećmi, które przyszły do szkoły. Organizacją przydzielenia grup dzieci w ramach pracy świetlicy koordynuje Pani Kierownik świetlicy Marta Morawicka. W tych dniach będzie również wydawany obiad w szkole, a w przedszkolu posiłki zgodnie z podpisanym porozumieniem i deklaracją na obiady.
Od poniedziałku, 16 marca - do środy 25 marca 2020r. wychowankowie i uczniowie nie przychodzą do przedszkola i szkoły w Zespole Szkół nr 4 w Dąbrowie Górniczej. Nauczyciele pozostają w gotowości do pracy i są zobowiązani do przygotowania materiałów do samodzielnej pracy ucznia.Proszę rodziców aby kontaktowali się bezpośrednio z nauczycielami aby mogli otrzymać ww materiały. Zwracam się z prośbą do rodziców wychowanków i uczniów aby pozostali z nami w kontakcie za pośrednictwem dziennika elektronicznego.
Pozdrawiam serdecznie
Elżbieta Pełka
Dyrektor Zespołu Szkół nr 4 im. Królowej Jadwigi
w Dąbrowie Górniczej