Zmarła Violetta Klamra

Szanowni Państwo,

z ogromnym żalem i smutkiem zawiadamiamy, że wczoraj 17.11.2021 r. zmarła nasza koleżanka Viola Klamra, długoletni Nauczyciel Zespołu Szkół nr 4 im. Królowej Jadwigi w Dąbrowie Górniczej. Jej choroba, a teraz śmierć jest dla nas wielkim ciosem. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w sobotę tj. 20.11.2021 r. o godz. 8.00 w Kaplicy na cmentarzu Najświętszej Maryi Panny Anielskiej w Dąbrowie Górniczej.

Pani Viola Klamra była długoletnim Nauczycielem, również Zespołu Szkół nr 4 im. Królowej Jadwigi w Dąbrowie Górniczej.

Jej pasja nauczania przekładała się na liczne sukcesy w pracy z Uczniami, wychowała i wykształciła wiele pokoleń. Wspierała i dzieliła się doświadczeniem również z młodymi Nauczycielami. Była przede wszystkim życzliwą Koleżanką, Nauczycielem geografii, wymagającego przedmiotu, ale i też takiego, który mógł zainteresować młodych ludzi, jeśli Nauczyciel potrafił „zarazić” swoją pasją. Viola Klamra właśnie w taki sposób uczyła.

Pogrążeni w żałobie:
Dyrektor i cała społeczność Zespołu Szkół nr 4 im. Królowej Jadwigi w Dąbrowie Górniczej