Maja M. wyróżniona w ogólnopolskim konkursie literackim "Eko - literatura"

Maja M. wyróżniona w ogólnopolskim   konkursie literackim "Eko - literatura"

Nasze przedszkole od roku szkolnego 2017/2018 realizuje treści planu daltońskiego. Naszym celem jest wyposażenie dzieci w narzędzia pozwalające na dokonywanie wyborów   i samostanowienie o sobie. Dzieci uczęszczające do przedszkola poprzez realizację koncepcji planu daltońskiego czują się silne, sprawne, nie boją się wyznań oraz koncentrują się na wykonywanych przez siebie różnorodnych zadaniach we wszystkich obszarach edukacyjnych.

Plan Daltoński doskonale przygotowuje dzieci do samodzielnej pracy, co powoduje  u dzieci motywację do nowych wyzwań. I tak Maja M. z grupy "Jagódki" brała udział w ogólnopolskim konkursie literackim "Eko - literatura" zorganizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Dalton. Dziewczynka przygotowała na konkurs wiersz oraz wykonała do wiersza komiks. Za swoją pracę została wyróżniona, otrzymując dyplom i upominki od organizatora konkursu.

Wszyscy bardzo gratulujemy naszej laureatce  Mai M., życzymy dalszych sukcesów, nieustannego rozwijania swoich talentów artystycznych i cieszymy się, że tak godnie reprezentowała nasze przedszkole.