Światowy Dzień Fair Play w naszej szkole

7 września obchodziliśmy Światowy Dzień Fair Play ustanowiony przez Międzynarodowy Komitet Fair Play. To inicjatywa mająca na celu promocję fair play i wartości etycznych w sporcie i w życiu.   „Ten dzień jest ważny, ponieważ staramy się uczynić świat lepszym do życia i dorastania poprzez przykład uczciwej gry w sporcie”- powiedział Jeno Kamuti, prezydent Międzynarodowego Komitetu Fair Play. Polski Komitet Olimpijski i Klub Fair Play PKOI włączają się w obchody Światowego Dnia Fair Play. Uczniowie naszej szkoły również mieli okazję uczestniczyć  aktywnie w tym dniu. Nauczyciele wychowania fizycznego  zorganizowali  w ramach lekcji „Bieg Fair Play PKOI”. Nie ustawajmy w wysiłkach, by sport i uczciwa gra zawsze zwyciężyły, a przemoc była niedopuszczalna.