Nasza uczennica złotą medalistką międzynarodowych zawodów kickboxingu Hungarian Open

Nasza uczennica klasy VII b, Aleksandra Wojtunik  w ubiegły weekend została złotą medalistką międzynarodowych zawodów kickboxingu Hungarian Open w dyscyplinie light-contact. Zawody te rozgrywane były w ramach Pucharu Świata organizacji WAKO w Budapeszcie. Swoją przeciwniczkę pokonała poprzez nokaut w pierwszej rundzie. Ponadto zdobyła także srebrny medal w dyscyplinie kick-light przegrywając na punkty po dwóch rundach. Ten drugi finał opłaciła kontuzją kolana, której doznała już w pierwszej rundzie. Jednakże dotrwała do końca walki pokazując mocny charakter wojownika.
 
Warto dodać że Ola tydzień wcześniej została posiadaczką czerwonego pasa w taekwondo, czyli przedostatniego głównego stopnia uczniowskiego. Rodzice Oli oraz Dyrektor wraz z całą społecznością Zespołu Szkół nr 4 im. Królowej Jadwigi w Dąbrowie Górniczej jesteśmy bardzo dumni z jej sukcesów.