Szkoły pełne talentów

Szanowni Państwo

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła po raz 3 przyłączyła się do akcji "Szkoła Pełna Talentów" organizowanej przez sieć sklepów Lidl.

Uprzejmie prosimy o przynoszenia talenciaków do szkoły lub samodzielne skanowanie kuponów w domu poprzez aplikację i przypisywanie talenciaka na konto naszej szkoły - instrukcja znajduje się na kuponie (talenciaku).

W szkole talenciaki można wrzucać do specjalnych skrzynek, które znajdują się w świetlicy szkolnej (sala dolna i górna) oraz na portierni.

Talenciaki wydawane są w sklepach Lidl od 2 września do 31 października 2024r. Talenciaki można przynosić do szkoły do 17 listopada 2024r. Po tym terminie nie ma już możliwości rejestracji talenciaków na koncie szkoły.

Zachęcamy do udziału i wzorem ubiegłych lat liczymy na Państwa i Uczniów zaangażowanie :) :).