Pasowania na ucznia

Dnia 25 października 2023 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość Pasowania na ucznia. Dzieci zostały oficjalnie przyjęte do grona społeczności szkolnej. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali zgromadzonym gościom, że potrafią pięknie śpiewać oraz recytować wiersze. Najważniejszą częścią uroczystości było ślubowanie oraz pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej nr 34 przez dyrektor szkoły- dr Elżbietę Pełkę. Pierwszoklasiści przyrzekali być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać obowiązki. Na koniec uroczystości były dyplomy, pamiątkowe zdjęcia oraz słodki poczęstunek- róg obfitości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci uczniów klas pierwszych. Wszystkim pierwszoklasistom życzymy samych sukcesów!