ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI „SZKOŁA DO HYMNU”

Dnia 10 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości przygotowana przez panią E. Wysocką, J.Sordyl i pana A.Mandrykę ora uczniów naszej szkoły.  O symbolicznej godzinie 11:11, jak co roku Ministerstwo Edukacji i Nauki zaprasza wszystkie szkoły, przedszkola i placówki oświatowe, a także placówki polonijne do wspólnego odśpiewania "Mazurka Dąbrowskiego" w ramach akcji „Szkoła do hymnu”. Podobnie jak w ubiegłych latach wspólne odśpiewanie hymnu narodowego odbywa się  w ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości, w tym roku jest to piątek, 10 listopada.    Nasza szkoła również uczestniczyła w tej akcji. Społeczność szkolna o godzinie 11:11 wspólnie odśpiewała „Mazurka Dąbrowskiego”.