Kadra nauczycielska

Elżbieta Pełka
Dr Elżbieta Pełka

Dyrektor ZS4 im. Królowej Jadwigi

269793443_618533792797174_9130498617473266779_n-002
Anita Bałdys

Wicedyrektor ZS4 im. Królowej Jadwigi

Marta Morawicka
Marta Morawicka

Kierownik świetlicy

Małgorzata Brożek
Małgorzata Brożek

Kierownik rekreacyjno-sportowy

Wychowanie fizyczne
Adam Bzowski
Adam Bzowski
Dariusz Kita
Dariusz Kita
Grażyna Mackiewicz
Grażyna Mackiewicz
Jarosław Ziętek
Jarosław Ziętek
Justyna Kańtoch-wilk
Justyna Kańtoch-wilk
Małgorzata Brożek
Małgorzata Brożek
Przemysław Wołczyk
Przemysław Wołczyk
Geografia
Agnieszka Grądal
Agnieszka Grądal
Matematyka
Agnieszka Mieszczanek
Agnieszka Mieszczanek
Bożena Chabińska
Bożena Chabińska
Katarzyna Kania-szteleblak
Katarzyna Kania-szteleblak
Małgorzata Wilczek
Małgorzata Wilczek
Fizyka
Agnieszka Mieszczanek
Agnieszka Mieszczanek
Barbara Płóciniczak
Barbara Płóciniczak
Przyroda
Agnieszka Mieszczanek
Agnieszka Mieszczanek
Plastyka
Agnieszka Siemko
Agnieszka Siemko
Pedagodzy szkolni
269793443_618533792797174_9130498617473266779_n-002
Anita Bałdys
Anna Rakowiecka
Anna Rakowiecka
Izabela Majchrzak
Izabela Majchrzak
Język angielski
Anna Adamiak
Anna Adamiak
Anna Bajek
Anna Bajek
Monika Szczubiał
Monika Szczubiał
Nauczyciele świetlicy
Anna Rakowiecka
Anna Rakowiecka
Ewa Wysocka
Ewa Wysocka
Ilona Wandasiewicz
Ilona Wandasiewicz
Izabela Majchrzak
Izabela Majchrzak
Marta Morawicka
Marta Morawicka
Religia
Artur Pietrzykowski
Artur Pietrzykowski
Beata Baniak
Beata Baniak
Chemia
Barbara Płóciniczak
Barbara Płóciniczak
Gimnastyka korekcyjna
Dariusz Kita
Dariusz Kita
Grażyna Mackiewicz
Grażyna Mackiewicz
Justyna Kańtoch-wilk
Justyna Kańtoch-wilk
Małgorzata Brożek
Małgorzata Brożek
Informatyka
Elżbieta Pełka
Dr Elżbieta Pełka
Ilona Wandasiewicz
Ilona Wandasiewicz
Wioletta Kruk
Wioletta Kruk
Doradztwo zawodowe
Edyta Matlas
Edyta Matlas
Język polski
Edyta Pasamonik
Edyta Pasamonik
Iwona Kozakowska
Iwona Kozakowska
Joanna Sordyl
Joanna Sordyl
Nauczanie zintegrowane i edukacja wczesnoszkolna
Elżbieta Bryła
Elżbieta Bryła
Ewelina Stańczyk
Ewelina Stańczyk
Joanna Dymowicz - Jastrzębska
Joanna Dymowicz - Jastrzębska
Joanna Syposz
Joanna Syposz
Marzena Rybczyńska
Marzena Rybczyńska
Wioletta Kruk
Wioletta Kruk
Historia i WOS
Ewa Wysocka
Ewa Wysocka
Patrycja Kopcińska
Patrycja Kopcińska
Biblioteka szkolna
Grażyna Białach
Grażyna Białach
Jolanta Wróbel
Jolanta Wróbel
Technika
Ilona Wandasiewicz
Ilona Wandasiewicz
Biologia
Izabella Michta
Izabella Michta
Język niemiecki
Marta Piotrowska
Marta Piotrowska
Muzyka
Robert Leszczyński
Robert Leszczyński