Gimnastyka korekcyjna

 ZAJĘCIA GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ 15 WRZEŚNIA 2021 r.

 

Harmonogram gimnastyki korekcyjnej w ZS nr 4 im. Królowej Jadwigi w roku szkolnym 2021/2022

obowiązujący od  15.09.2021 r.

*Zmiana w grupie I od 24 września 2021r.

*Zmiana dotycząca grupy I i grupy II- zajęcia z 7.01.2021r. odrobione będą 14.12.2021r. (wtorek) 15.55-16.40

                                                                                                                                      21.12.2021r. (wtorek) 15.55-16.40

Grupa

Nazwisko prowadzącego

Termin zajęć

Miejsce zajęć

Numer szatni

Grupa I

 

„O”  P- 3 i dzieci spoza

Dariusz Kita

wtorek

14.25-15.10

Sala

15,20

15.10-15.55

 pływalnia

 

piątek

14.25-15.10

Pływalnia*

 

15.10-15.55

Sala d-19

15,20

 Grupa II   

 

Klasa I a SP-34, „0” P-3

Justyna Kańtoch-Wilk

wtorek

14.25-15.10

pływalnia

 

15.10-15.55

Sala d-18

15,20

piątek

14.25-15.10

Sala d-18

6,8

15.10-15.55

pływalnia

 

 Grupa III

 

Klasa Ia,Ib SP-34

Dariusz Kita

środa

13.35-14.20

pływalnia

 

14.25-15.10

salad-18

15,20

czwartek

12.45-13.30

pływalnia

 

13.30-14.20

Sala d-18

6,8

 Grupa IV 

 

Klasa IIa SP -34

Małgorzata Brożek

poniedziałek

8.00-8.45

Sala d-18

15,20

8.55-9.40

pływalnia

 

środa

12.45-13.30

Sala d-18

15,20

13.35-14.20

pływalnia

 

 Grupa V 

 

Klasa IIb SP-34

Justyna Kańtoch-Wilk

Poniedziałek

13.35-14.20

Sala d-18

15,20

14.25-15.10

pływalnia d-18

15,20

wtorek

12.45-13.30

pływalnia

 

13.35-14.20

Sala d-18

15,20

Gr VI

 klasa III a SP 34

Justyna Kańtoch-Wilk

poniedziałek

11.45-12.30

Sala d-19

15,20

12.45-13.30

pływalnia

 

czwartek

12.45-13.30

Sala d-18

15,20

13.35-14.20

pływalnia

 

 Grupa VII

 

Klasa IIIb SP-34

Dariusz Kita

poniedziałek

11.45-12.30

Salad-18

6,8

12.45-13.30

pływalnia

 

wtorek

12.45-13.30

Sala d-18

15,20

13.35-14.20

pływalnia

 

 Grupa VIII

 

Klasa IVa SP-34 i dzieci spoza

Justyna Kańtoch-Wilk

poniedziałek

15.15-16.00

pływalnia

 

16.00-16.45

Sala d-18

6,8

czwartek

15.15-16.00

pływalnia

 

16.00-16.45

Sala d-18

15,20

Grupa IX

 

Klasa IVb SP-34

Małgorzata Brożek

czwartek

12.45-13.30

Pływalnia

 

13.35-14.20

Salad-19

15,20

piątek

8.00-8.45

pływalnia

 

8.55-9.40

Sala d-18

 

Grupa X

 

Klasa Va,b SP-45

D. Kita

poniedziałek

 

13.35-14.20

Pływalnia

 

14.20-15.10

Sala d-18

15,20

czwartek

14.25-15.10

pływalnia

 

15.10-15.55

Sala d-18

15,20

Grupa XI

 

Klasa VI-VIII SP-34

 i uczniowie spoza

D. Kita

poniedziałek

15.15-16.00

pływalnia

 

16.00-16.45

Sala d-19

15,20

środa

15.15-16.00

pływalnia

 

16.00-16.45

Sala-d-18

15,20