Targi edukacyjne

"Nasze wybory tuż, tuż"

22 lutego 2024 uczniowie klas: 7a, 7b, 8a uczestniczyli pod opieką swych wychowawców i nauczycieli w Targach Edukacyjnych i Festiwalu Zawodów w Hali Widowiskowo- Sportowej Z. Cybulskiego w godzinach: 10.00 – 12.00. Dla uczniów szkół podstawowych uczniowie szkół średnich przygotowali stanowiska reklamujące ich placówki z szeregiem atrakcji. Na stanowiskach liceów ogólnokształcących, techników i szkół branżowych można było obejrzeć pokazy artystyczne, wziąć udział w udzielaniu pierwszej pomocy a nawet skosztować przysmaków czy napić się zdrowych soków. Na wszystkich zrobił niesamowite wrażenie pokaz antyterrorystyczny przygotowany przez uczniów III Liceum Ogólnokształcącego im. Gen. Andersa.