WEWNĄTRZSZKOLNE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE POD HASŁEM – „SPRAWDŹ SWOJE MOŻLIWOŚCI”

Celem zawodów było rozwijanie zainteresowań uczniów dyscyplinami lekkoatletycznymi, wskazanie młodzieży różnych sposobów spędzania wolnego czasu oraz wyłonienie najlepszych osób w klasach VII – VIII SP 34 w konkurencjach LA. Zawody zostały zorganizowane jesienią 2023 r., przy pięknej pogodzie, przez mgr Justynę Kańtoch-Wilk. Ta impreza sportowa obejmowała następujące konkurencje: bieg na 800 metrów dla chłopców, bieg na 600 metrów dla dziewcząt, bieg na 60 metrów, skok w dal i rzut piłeczką palantową. W zawodach na uczestników czekały następujące nagrody: zwycięzca otrzymał tytuł Mistrza Lekkoatletycznego  Szkoły Podstawowej  nr 34 na dany rok szkolny potwierdzony dyplomem, wszyscy uczestnicy otrzymali punkty dodatnie (+10 za miejsca I-III i +5 pkt za udział), oraz za miejsca I-III oceny celujące z wychowania fizycznego. Uczniowie, zarówno starsi jaki młodsi bardzo lubią rywalizacje w konkurencjach lekkoatletycznych, dlatego też nauczyciele WF starają się zorganizować takie zawody co roku. Młodzież opuszczała te zawody zmęczona, ale z uśmiechami na twarzy i pozytywnymi emocjami.